• Chór CONQUEST OF MUSIC Katolickiej Szkoły Podstawowej Nr 109 im. Świętej Rodziny w Warszaw

•  Chór CONQVEST OF MUSIC  powstał w 2012 roku jako zespół szkolny Katolickiej Szkoły Podstawowej nr 109 im. Świętej Rodziny w Warszawie. Członkami chóru są uczniowie z klas I-VIII, niemniej tworzy dwie grupy: młodszą i starszą. Obecnym Dyrygentem i założycieiem chóru jest mgr Anna Waligóra-Tarnowska absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w klasie dyrygentury prof. Małgorzaty Nowak. W latach 2014 - 2015 chór prowadzony był przez Panią Magdę Majewicz. Od 2012 roku chór bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie "Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska" pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zespół koncertuje zarówno w szkole, jak i poza jej murami, m.in. w Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (koncert poświęcony WitoldowiLutosławskiemu). W swoim repertuarze ma pieśni sakrałne i świeckie, uczestniczy w wydarzeniach patriotycznych. Chórzyści z wielkim zapałem podchodzą do pracy, doskonalą swój warsztat w myśl przyjętej nazwy, by każde spotkanie było „zdobywaniem muzyki".

• Dyrygent Chóru CONQUEST OF MUSIC

• Anna Waligóra-Tarnowska

Mgr sztuki, mgr logopedii i audiologii, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kierunków: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz logopedii i audiologii, z wyróżnieniem ukończyła Podyplomowe Studium Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Od lat związana z chóralistyką młodzieżową i dziecięcą, m.in. chór dziewczęcy Puellae Sancti Pauli w Bochni, chór Ergo Cantemus! II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, chór Kantylena III Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, chór dziecięcy Conquest Of Music w Warszawie. Od czterach lat współpracuje z Chórem Dzielnicy Mokotów Kameleon w Warszawie.

Od 2008 roku związana z Ogólnopolskim Programem Rozwoju Chórów Szkolnych Śpiewająca Polska – Projekt Akademia Chóralna – (jako dyrygent, a także prowadząca liczne warsztaty z emisji głosu dla chórów i dyrygentów). Obecnie pełni także funkcję kuratora regionalnego na terenie województwa mazowieckiego wyżej wymienionego Projektu.

Laureatka wielu konkursów chóralnych, wielokrotna uczestniczka seminarium dyrygenckiego przy Polskim Narodowym Chórze Młodzieżowym.