•

Od lutego przy naszej szkole działa drużyna harcerska. 79 Warszawska Wodna Drużyna Harcerska należy do Związku Harcerstwa Polskiego i jest drużyną o specjalności wodnej. Oznacza to, że w procesie wychowania bardzo mocno stawia na kontakt z naturą - głównie wodą. Oprócz robienia rzeczy "typowo harcerskich" jej członkowie spędzają wiele czasu nad wodą pływając na różnego rodzaju sprzętach.

Zbiórki drużyny odbywają się w soboty, w godzinach 15:15-17:15. Dodatkowo, drużyna organizuje rejsy, obozy letnie oraz zimowiska.

Od kadry:

Jesteśmy pasjonatami harcerstwa i żeglarstwa oraz pracy z młodzieżą. Wychowanie w duchu religii katolickiej jest dla nas również niezwykle ważne. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Podczas każdych działań na wodzie osoby nieumiejące pływać mają na sobie kamizelki ratunkowe, na każdym jachcie znajduje się sternik posiadający wymagane uprawnienia państwowe.

Zamieszczamy przygotowany specjalnie dla Państwa informator, w którym można więcej o nas poczytać. Zapraszamy także do galerii zdjęć z naszych działań, na naszej stronie na Facebooku (http:// fb.com/WodniacyALPHA

Aby do nas dołączyć wystarczy przyjść na zbiórkę! A jeśli nie pasuje termin - napisać do nas. Z pewnością coś wymyślimy.

Kontakt: Michał Trochimiuk  michal.trochimiuk@zhp.net.pl