• mgr inż. Elżbieta Szmigielska

Wychowawca kl. V

Nauczyciel WF

Trener pływania

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener i instruktor pływania, manager sportu, wychowawca i kierownik wycieczek, zapalony żeglarz i nurek. Wykwalifikowany Ratownik WOPR. Jego największą pasją jest pływanie. Największą satysfakcję z pracy daje mu uśmiech dzieci po zajęciach i fakt, że chętnie z nim współpracują. Od września 2016 prowadzi Uczniowski Klub Sportowy KSP109.

• mgr Monika Kolańska

Wychowawca klasy VI

Nauczyciel języka polskiego

Nauczyciel dyplomowany

Studia magisterskie na kierunku filologia polska ukończyła na Uniwersytecie Rzeszowskim. Później były jeszcze studia podyplomowe z historii i zarządzania oświatą. W szkolnictwie pracuje od 14 lat. Lubi swoją pracę i kontakt z dziećmi. Uwielbia polską literaturę ( np. O. Tokarczuk, J.L. Wiśniewski, Maria Nurowska). Chętnie ogląda też niebanalne filmy, niekoniecznie zakończone happy endem J. Nie lubi marazmu i bierności. Lubi gotować i wyczarowywać pyszne słodkości.

• mgr Joanna Kulikiewicz-Kisiel

Wychowawca kl. VIIa

Nauczyciel WF

Nauczyciel mianowany

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor Sportu-pływanie (pływanie niemowląt), Ratownik WOPR. Zainteresowania: nowoczesne formy gimnastyki, sporty zimowe (narciarstwo).

• mgr Daria Hałaczkiewicz

Wychowawca kl. VIIb

• mgr Przemysław Kowalczyk

Wychowawca kl. VIII

Nauczyciel historii

• mgr Ewa Wojtaszewska

Nauczyciel biologii

• mgr Tomasz Szynkielewski

Nauczyciel geografii

• mgr Jolanta Strzeszewska

Nauczyciel chemii

• mgr inż. Mariusz Kacprzak

Nauczyciel fizyki

Nauczyciel mianowany

Kierownik Działu Teledetekcji w Ł-Instytucie Lotnictwa. Absolwent Politechniki Warszawskiej, specjalista w zakresie Fotogrametrii i Teledetekcji.
      Autor licznych publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych. Fotograf amator, miłośnik podróży „bez planu, w nieznane” i entuzjasta sztuki.

• mgr Magdalena Kondej

Nauczyciel języka angielskiego

Nauczyciel kontraktowy

Hello everyone!! Jestem absolwentka filologii angielskiej. Od sześciu lat mam przyjemność zajmować się nauczaniem języka angielskiego na wszystkich poziomach edukacji. Specjalizuje się natomiast w nauczaniu dzieci na poziomie przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Praca z dziećmi daje mi ogromna satysfakcję i radość, ponieważ każdy dzień wypełniają mi ich uśmiechy ,entuzjazm oraz ciekawość Świata. Staram się aby każde spotkanie z uczniami było przygodą w nieznane. Prywatnie kocham podróże , muzykę i rower. Nauczanie jest też moją ogromną pasją. Pamiętajmy: ‘’Teachers who love teaching , teach children to love learning.’’

• mgr Małgorzata Strzałkowska

Nauczyciel języka hiszpańskiego
      (VI, VII i VIII)

• dr Anna Waligóra-Tarnowska

Nauczyciel muzyki i techniki

Nauczyciel dyplomowany

Absolwentka Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej UMCS w Lublinie, Wydziału Rytmiki w Szkole Muzycznej II stopnia, logopeda. W szkole prowadzi rytmikę, Edukację muzyczną w klasach I-III, muzykę w klasach IV-VI oraz chór szkolny Conquest Of Music. Odpoczywa gotując, tworząc, podróżując. Uwielbia nowe wyzwania. Optymistka lubiąca porządek i dobrą organizację.

• mgr Justyna Kubicz

Nauczyciel plastyki

Nauczyciel mianowany

Absolwentka Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wierzy, że sztuki plastyczne oprócz dekoracyjnej mają także funkcję terapeutyczną. Chciałaby aby uczniowie znajdywali radość w efektach, ale też i w samym procesie tworzenia. Prowadzi plastykę w klasach IV – VI oraz kółka artystyczne. Z dziećmi i dorosłymi maluje, rysuje, lepi z gliny. Optymistka, która lubi angażować się w lokalne inicjatywy, inspirować się i innych.

• mgr Agnieszka Duda

Nauczyciel wspierający

• Ks. Marcin Żurek
      Prefekt szkoły

(II i VIII)

Nauczyciel dyplomowany

Ksiądz od 28 lat – święcenia w 1995 roku, od początku kapłaństwa nauczyciel religii w różnych szkołach, magister licencjat.
      Pasje: Pan Bóg, praca duszpasterska z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, psychologia, literatura fantasy i film.

• mgr Magdalena Marciniuk

Nauczyciel matematyki

• mgr Agnieszka Wojtyszek

Nauczyciel języka hiszpańskiego
      (VI, VII i VIII)

• mgr Marta Kamińska

Nauczyciel biologii i chemii

• mgr Katarzyna Rogalska

Nauczyciel matematyki

URLOP

Absolwentka Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
      Lubi angażować się społecznie, szczególnie jeśli chodzi o pracę z dziećmi i młodzieżą. Jej największą pasją jest tanie podróżowanie oraz długie piesze wycieczki.

• mgr Monika Komorowska

Katechetka i nauczyciel wspierający

URLOP

Po raz drugi w naszej szkole po 8 latach przerwy. W dobre miejsca warto wracać :-)
      Uczy religii 7 rok, a od 10 lat pracuję z dziećmi w różnym wieku. Dzieci są dla niej inspiracją. Ich pytania, spostrzeżenia i ciekawość świata są ciągłą okazją do rozwoju. Lubi kwiaty i zapachy, dobry film, który skłania do refleksji, porusza i dotyka ważnych wartości. Eksperymentuje w kuchni, czasem podejmuje nowe wyzwania. Interesuje się psychologią - relacjami międzyludzkimi i komunikacją. Odpoczywa w ciszy.
    • mgr Adrianna Ardanowska